spacer.png, 0 kB
FARBY I TYNKI DEKORACYJNE

   >Faber < 

ul. Witosa 1 B

38-400 Krosno 
 790 890 978 -Sprzedaż
 885 338 803- Doradztwo Techniczne
e-mail: rf@italdecor.eu
 

spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
tynki dekoracyjne


Tynk dekoracyjny Calce Marmorino          opis wykonania

to jeden z najtrwalszych i najbardziej praktycznych tynków dekoracyjnych na bazie wapna. Materiał w pełni ekologiczny. Wiernie odzwierciedla antyczne wykończenia ścian. Współgra świetnie ze współczesną dekoracją wnętrz. 

Bogata kolorystyka i różnorodność efektów jakie można uzyskać za pomocą tego systemu daje nieograniczone możliwości zarówno architektom, projektantom, jak i wykonawcom.

Produkt łatwy w konserwacji, odporny na mycie, a nawet szorowanie.

Doskonale nadaje się do wykończenia kominków, klatek schodowych, zabudów meblowych z płyt kartonowo-gipsowych, miejsc szczególnie narażonych na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne. Tynk z dużą zdolnością dyfuzji do zastosowania zarówno we wnętrzach antycznych jak i współczesnych. Polecany do miejsc użyteczności publicznej (kina, kawiarnie, restauracje, banki, sklepy) jak również do wykończenia w oryginalny i ekskluzywny sposób swojego domu, mieszkania czy biura.

     

 

Tynk dekoracyjny BUCCIATO       opis wykonania

tynk kwarcowy do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego. Spełnia dwie role: dekoracyjną oraz ochronną. Stanowi doskonałą ochronę przed ścieraniem oraz szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. Powierzchnia jest bardzo trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Tynk nie wymaga podłoża gładzi gipsowych.

W zależności od narzędzia jakim się posłużymy do nanoszenia masy na ścianę, otrzymamy różne efekty dekoracyjne np. surowy efekt o nazwie "Wiejski Tynk", który w połączeniu z farbą transparentną (przecierką) stworzy niepowtarzalny wzór do złudzenia przypominający wiekową ścianę z prowincji. Produkt łatwy w konserwacji, odporny na mycie oraz szorowanie.

  

 

  

 
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB